Kdo je

Kristýna?

Kristýna je člověk, co září, když může realizovat z harmonických odstínů a materiálů. Miluje teplo rodinného krbu, bílou barvu a dřevo.

Svou aktuální pozici vybudovala od píky a učila se svépomocí, přestože cit pro kreativitu a design zdědila po své babičce, která je také jejím životním vzorem.

Ráda sní, ale i tak se snaží stát pevně nohama na zemi, stejně tak přistupuje i k bydlení. Vidí ,,velké" interiéry, nádherné věci a detaily. To je to, co mnohým interiérům chybí. A přitom takové proměny nemusí stát mnoho peněz.

V roce 2009 odstartovala Kristýna v Praze svou kariéru jako prodejce kuchyní. Hodně se učila, pilně pracovala a makala na sobě. To co ji skutečně naučilo, byly roky praxe, důkladné naslouchání klientům a neustálá vzdělávání.

Časem, když byla ta správná chvíle se osamostatnila. Zrealizovala kompletně rezidenční interiéry a navrhla také několik komerčních prostor.

V roce 2019 se Kristýna přestěhovala se svým mužem Vítkem do kraje s pohádkovým výhledem na hrad Točník, kde společně budují domov.

,,Na kontě mám stovky realizací díky nepřekonatelné důvěře a podpoře mých stálých zákazníků a vlivem skvělých přátel, které kolem sebe mám. Plním si svůj sen a zároveň ho plním i Vám."

Jsem tu i po 10ti letech s Vámi, děkuji!

,,Do každého projektu vkládám kus sebe...

 

...invenci a respekt...

 

a trpělivost - to je ten nejlepší recept pro Váš interiér."

SCHŮZKA S KRISTÝNOU